O Muzeum

Page Title Shape 3
O Muzeum
Jesteśmy wyjątkowi

Pierwsze takie muzeum w północno-wschodniej Polsce

Muzeum Iluzji i Nauki to niezwykłe miejsce gdzie zabawa łączy się z nauką.  Tu nie ma miejsca na nudę. Czekają na Ciebie takie atrakcje jak malowanie światłem, budowa gór i rzek z piasku, mnóstwo miejsc do robienia zdjęć. Ekspozycja jest wciąż poszerzana o nowe atrakcje. Obecnie wciąż pracujemy nad dodawaniem nowych rekwizytów, czym z pewnością pochwalimy się na:

Facebooku i Instagramie

Jesteśmy umiejscowieni w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym. Łatwo jest do Nas dojechać z każdego miejsca miasta jak też dojechać spoza (jesteśmy położeni w pobliżu dworca PKP i PKS).

Każda z sal prezentuje inną formę iluzji. Przyjdź do nas i przekonaj się, że twoje zmysły nie zawsze mówią prawdę.

Przestrzeń Artystyczna

Czy jesteś podatny na złudzenia?
Tu przekonasz się jak Twój zmysł wzroku zostanie oszukany.

Sala Edukacyjna

Wszystkimi atrakcjami można się bawić i ich dotykać. Rób zdjęcia tu i w całym muzeum bez ograniczeń.

Sala Multimedialna

Wszystko związane z zabawą ze światłem. Także... zabawa w piaskownicy.

Przewodnicy po Muzeum

Poznaj Nas

Maciek

przewodnik

Numer jeden– jako przewodnik grup. Entuzjasta iluzji i magii. Nauczyciel i pracownik muzeów z wieloletnim doświadczeniem.

Sławek

przewodnik

Doświadczony nauczyciel i przedsiębiorca. Każdą atrakcję zna „od podszewki”.